6 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędzie się wernisaż IV  Bożonarodzeniowego Salonu, organizowanego w Pałacu Sztuki przez  krakowski okręg ZPAP w Pałacu Sztuki, podczas którego pokazany zostanie obraz "Żebracza Dama".
Zaproszenie

6 listopada 2018 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się zbiorowa wystawa „W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Na wystawie zostaną zaprezentowane obrazy: „Wóz krzyku III”, „Caryca”, „Przemarsz jesieni”, „Przebudzenie”, „Szczyt bohaterów”.
Zaproszenie

21 września 2018 r. w Deutsches Hopfenmuseum w Wolnzach odbędzie się wernisaż „Magical  Dreams IV”. Na wystawie zostaną pokazany zostanie obraz „Drabiny Różowe”.
Zaproszenie

30 sierpnia 2018 r. w Galerii Miejskiej we Wrocławiu odbędzie się wernisaż wystawy „Magical  Dreams IV”. Na wystawie zostaną pokazane obrazy: „Pani II” oraz „Niebieska czułość”.
Zaproszenie

5 lipca 2018 r. w Centrum Kultury Browar we Włocławku odbędzie się wernisaż kolejnej odsłony „Magical  Dreams IV”.

19 maja 2018 r. odbędzie się w Galerie Südliches Friesland w Zetel (Niemcy) wernisaż wystawy „Magical  Dreams IV”. Na wystawie zostaną pokazane obrazy: „Drabiny Różowe”, „Pani II” oraz „Niebieska czułość”.

9 maja 2018 r. odbędzie się wernisaż zbiorowej wystawy „W poszukiwaniu piękna” Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. Pokazane zostaną obrazy: „Szczyt bohaterów” i „Książę”. Wystawa potrwa do końca lipca 2018 r.
Zaproszenie

22 marca  2018 r. odbędzie się promocja książki Gabrieli Matuszek „Wiek (nie)męski. Szkice i literaturze i varia”, podczas którego prezentowany będzie obraz „Przeklęty ogród”, zamieszczony na okładce książki.
Zaproszenie

9 marca w Altes Rathaus w Viechtach w Niemczech odbędzie wernisaż zbiorowej wystawy „Magical  Dreams IV”

W lutym 2018 r. ukazał się tom poezji „Ciemna strona słowa”, na którego okładce zamieszczony został „Erotyk”.
Okładka

6 stycznia 2018 r. w  Centrum Promocji Kultury Warszawa Praga Południe odbędzie się wernisaż zbiorowej wystawy „Magical  Dreams IV”.
Zaproszenie

W grudniu 2017 r. ukazała się książka poetycka Doroty Filipczak „Rozproszone gniazda czułości”. Na okładce został reprodukowany obraz „Obecność”.
Okładka

7 listopada 2017 r. w Dom Galerie w Wiener Neustadt (Austria) odbędzie się wernisaż wystawy  „Magical  Dreams IV”. Na wystawie zostaną pokazane obrazy: „Drabiny Różowe”, „Pani II” oraz „Niebieska czułość”.

W październiku 2017 ukazała książka „Wiek (nie)męski. Eseje o literaturze i varia” Gabrieli Matuszek (żony artysty). Na okładce zamieszczony został obraz „Przeklęty ogród"
Okładka

9 września 2017 roku odbędzie sie wernisaż zbiorowej wystawy „Magical  Dreams IV” w Bator Art. Gallery w Szczyrku. Zostaną pokazana trzy obrazy: „Drabiny Złote”, „Pani II” oraz „Niebieska czułość”.
Zaproszenie 1
Zaproszenie 2

Wernisaż wystawy "Obraz i słowo. W kręgu poezji". Preznetowane będą następujące obrazy Grzegorza Steca: "Drabiny I", "Książę", "Sumienie", "Wyspa Patmos".
10 czerwca 2016 r. o godz. 18.00 odbędzie się w Białej Galerii Nowohuckiego Centrum Kultury wernisaż wystawy "Obraz i słowo. W kręgu poezji", prezentujący malarstwo i poezję kilkunastu artystów. Udział wezmą: Janina Berdak, Iwo Birkenmajer, Bożena Boba-Dyga,Grażyna Borowik, Jerzy Dmitruk, Marian Figiel, Aleksander Fraj Pieniek, Wacław Jagielski, Małgorzata Jagiełło, Stanisław Jakubczyk, Irena Kołodziej, Janina Kraupe, Adam Macedoński, Kazimierz Machowina, Władysław Podrazik, Marek Sołtysik, Grzegorz Stec, Stanisław Tabisz, Joanna Warchoł, Stanisław Wójcicki.  Wystawa potrwa kilka tygodni.
Zaproszenie

22 kwietnia 2017 r. z okazji obchodzonego po raz szósty Dnia Wolnej Sztuki, podczas którego muzea oraz galerie w całej Polsce pokażą tylko pięć dzieł ze swych zbiorów, na których skupią swą uwagę odwiedzający, w Galerii Sztuki Współczesnej Dagma Art w Katowicach prezentowany będzi obraz „Drabiny IV”. 

1 grudnia 2016 r. w Pałacu sztuki w Krakowie (godz. 17.15) odbędzie wernisaż II Bożonarodzeniowego Salonu krakowskich artystów plastyków. Grzegorz Stec wystawi obraz pt. "Szczyt bohaterów". Wystawa potrwa do końca grudnia.
Zaproszenie

Podczas  Saksońskiej Wiosny Literackiej 2016 w Instytucie Polskim w Lipsku prezentowane były wiersze polskich poetów w przekładzie Dietera Kalki, m.in. Grzegorza Steca. Audycja emitowana była 29 maja br. w Bayrisches Literaturradio.
Prowadzenie Volker Hanisch, wprowadzenie Rolanda Erba, po krótkiej rozmowie o „Polenplan“ Ericha Loesta Dieter Kalka czyta teksty Bohdana Zadury, Wacława Oszajcy, Dominika Opolskiego, Krzysztofa Paczulskiego, Waldemara Drasa, Aleksandra Rozenfelda Waldemara Michalskiego, Zbigniewa Dmitrocy, Józefa Barana, Grzegorza Steca, Marty Fox, Marka Śniecinskiego i Anny Janko.
Prezentacja Anja Sokołowski-Bieszczadska.
FDA Lyrik/Europa: Beulenspiegels literarische Irrf-Fahrt: Polnische Lyrik 1

W dniach 9-10 maja 2016 r. w Pałacu Dietla w Sosnowcu w ramach Festiwalu Polska - Katalonia odbył się pokaz obrazów Grzegorza Steca.

Wystawa "Melancholia i Maskarada II" została przedłużona do 9 stycznia 2016 roku.

W Galerii Sztuki Współczesnej Dagma Art w Katowicach ( ul. Puchały 4/1) od 12 grudnia 2015 r. do końca miesiąca trwa wystawa "Melancholia i Maskarada II", która jest polską edycją wystawy "Melancholie und Maskerade", jaka odbyła się na wiosnę tego roku w Berlinie.
Zaproszenie
Na rewersie zaproszenia zamieszczono następujący tekst:
"Grzegorz Stec to jeden z bardziej interesujących współczesnych artystów, nazywany „mistrzem światła” i „olśniewającej techniki”, twórca unikatowych czarnych obrazów. Przez szereg lat wystawiał w USA, głównie w Chicago i Nowym Jorku. Jego prace pokazywane były w polskich placówkach dyplomatycznych: w Konsulacie Generalnym RP i Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku, w Instytucie Polskim w Lipsku, w Galerie Abakus przy współudziale Ambasady RP oraz Instytutu Polskiego w Berlinie (Melancholie und Maskerade, 2015). Ta ostatnia wystawa ma właśnie u nas swoją polską edycję.
Malarstwo Grzegorza Steca to sztuka zrodzona z impulsu podświadomości, a zarazem mocno nasycona refleksją na temat współczesnego świata. Usytuować ją można między abstrakcją a jej przeciwieństwem – sztuką figuratywną. Artysta przedstawia między innymi gigantyczne pochody i tłumne karnawały, przemarsze i wojny. Istota ludzka staje się zdeformowaną, nic nie znaczącą cząstką tłumu."

Na Artinfo ukazała się relacja z wernisażu wystawy "Wóz krzyku" w Pałacu Sztuki:
relacja

Wystawa "Wóz krzyku" w Pałacu Sztuki została przedłużona do 6 grudnia 2015 r..

Wywiad na temat wystawy "Wóz krzyku", przeprowadzony przez Jolantę Drużyńską i emitowany 26 listopada 2015 r.
w Radiu Kraków, ukazał się na stronie radia i można go posłuchać pod linkiem:
WYWIAD

Ukazał się film z wernisażu wystawy "Wóz krzyku" w Pałacu Sztuki w Krakowie, autorstwa Edwarda Pięty:
zobacz Film z wernisażu

3 listopada 2015 r. o godz. 19.00 w Pałacu Sztuki w Krakowie odbył się wernisaż wystawy Grzegorza Steca pt. "Wóz krzyku". Wystawa potrwa do końca miesiąca.
Zaproszenie.
Wystawa towarzyszy Festiwalowi Grozy, Kryminału i Tajemnicy.
http://www.festiwalkryminalu.pl/festiwal/
Zaproszenie

13 października 2015 roku odbył się w Nowohuckim Centrum Kultury wieczór autorski Grzegorza Steca zatytułowany "Czy Tobie też zagrażało piękno?", połączony z projekcją obrazów artysty, przygotowaną przez Pawła Jaroszewskiego. Imprezę, w ramach 73 Salonu Literacko-Muzycznego, prowadziła Basia Stępniak-Wilk.
Więcej informacji:  http://www.nck.krakow.pl/wydarzenia/1210-salon-literacko-muzyczny-73 
Zaproszenie
Fotorelacja

2 maja o godz. 16.00 odbył się finisaż wystawy "Melancholie und Maskerade" (Galeria Abakus, Berlin, Parkstrasse 104). Impreza została włączona do programu berlińskiego "Tygodnia Europejskiego": 
http://www.berlin.de/land/kalender/index.php?detail=100471&ls=0&c=45&date_start=02.05.2015

Relacja ze spotkania autorskiego w Księgarni Matras 22 kwietnia 2015 r. Rozmowę o poezji i malarstwie prowadziła Elżbieta Wojnarowska:
https://www.youtube.com/watch?v=nAzRT2uPoso#t=30

22 kwietnia (środa) 2015 r., godz. 18.00 odbędzie się w Księgarni Matras (Kraków, Rynek Główny 23) spotkanie z poetą i malarzem Grzegorzem Stecem. Spotkanie poprowadzi Elżbieta Wojnarowska. Od poniedziałku do piątku (20-24 kwietnia) w witrynie księgarni, a także w środku, prezentowane będą obrazy artysty.
Zaproszenie

Na Artinfo ukazała się relacja z wystawy w Galerii Abakus w Berlinie: 
http://www.artinfo.pl/pl/blog/relacje/wpisy/poruszajace-i-perfekcyjne/

22 marca 2015 r. o godz. 16.30 odbędzie się wernisaż wystawy Grzegorza Steca "Melancholie und Maskerade" w galerii Abakus w Berlinie, Parkstrasse 104. Wystawa potrwa do 2 maja.
Informacja w Instytucie Polskim
Einladung
Einladung
Informacja po polsku
Information Deutsch

9 marca 2015 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach będzie prezentowany obraz "Książę", podczas promocji powieści Szczęsnego Wrońskiego "Konsultanci" (obraz jest reprodukowany na okładce książki). Godz. 16.30, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 13.
Zaproszenie.

23 lutego 2015 r. o godz. 18.00 odbył się w Jamie Michalika (ul. Floriańska 45) wernisaż wystawy Grzegorza Steca "Wokół masek i demonów". Wernisaż towarzyszy promocji książki Gabrieli Matuszek "Maski i demony wczesnego modernizmu" (na okładce jest reprodukowany obraz "Walka Jakuba z szatanem"). Wystawa potrwa do 8 marca br. Zaproszenie

W dniu 6 czerwca 2014 r. o godz. 19.00 w Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” (Kraków, ul. Zakopiańska 62) odbędzie się premiera „Antygony” Sofoklesa w reżyserii Stanisława Michno oraz inscenizacji i scenografii Grzegorza Steca, z muzyką Jakuba Zieliny. Po spektaklu odbędzie się wernisaż wystawy obrazów artysty, podczas którego wystąpi zespół muzyczny Jakuba Zieliny. Wystawa potrwa do końca czerwca.
Folder cz. 1
Folder cz. 2

Dnia 13 marca 2014 r. o godz. 20.30 odbył się w Instytucie Polskim w Lipsku  (Polnisches Institut, Markt 10, 04109 Leipzig) wernisaż wystawy Grzegorza Steca pt. In Licht und Finstenis. Wystawa trwała do 20 kwietnia. 
Zaproszenie

W dniu 14 listopada 2014 o godz. 18:00 odbył się wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Steca W świetle, w ciemności w Centrum Kultury Żydowskiej, Kraków, ul. Meiselsa 17. Wystawa potrwa do 15 stycznia 2015 r. Podczas wernisażu wystąpił wybitny klarnecista, Krzysztof Klima. Relaacja z wystawy opublikowana została na Artinfo: http://www.artinfo.pl/pl/blog/relacje/wpisy/grzegorz-stec-w-centrum-kultury-zydowskiej

/Zobacz
Zaproszenie

Zapraszamy na otwarcie Studia MotiInwestment, 25 stycznia 2014 r. o godz. 19.00, Kraków, ul. Wielopole 16/3a, któremu towarzyszyć będzie m.in. wystawa kilkunastu prac Grzegorza Steca. Obrazy będzie można oglądać przez najbliższe tygodnie.
Zaproszenie

Wystawa malarstwa Grzegorza Steca towarzyszyła międzynarodowej konferencji naukowej nt. „Przybyszewski – Re-wizje”, którą odbywała się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 14-16 listopada 2013 r. Wystawa w Collegium Novum UJ została przedłużona do 25 listopada.

W dniach 26-27 października 2013 r. miała miejsce prezentacja malarstwa Grzegorza Steca w Mairie de Saint-Ouen-Marchefroy (Francja).
Zobacz 

W najnowszym numerze kwartalnika "Artysta  i Sztuka" (2013 nr 9, s. 80-91) ukazał się obszerny materiał poświęcony malarstwu Grzegorza Steca pt. "Spontaniczność, precyzja i energia światła", zawierający rozmowę z artystą przeprowadzoną przez Michalinę Domoń oraz reprodukcje kilku obrazów.

Grzegorz Stec użyczył obrazu Puste niebo na okładkę książki Gabrieli Matuszek  Krisen und Neurosen – Das Werk Stanislaw Przybyszewskis in der literarischen Moderne, przeł. D. Gass, Igel Verlag Hamburg 2013. Promocja książki odbyła się w Berlinie, 28 kwietnia br. o godz. 19.00 (Buchbund, Sanderstr. 8, Berlin-Neukölln). Towarzyszyła jej prezentacja kilku obrazów artysty.
okładka

3 marca 2013 r. o godz. 18.00 odbył sięw Galerii Sztuki Batko w Ochojnie wernisaż malarstwa Grzegorza Steca "POSTkarnawał II", połączony z koncertem kompozycji Jakuba Zieliny. Wystawa potrwa do 26 marca br.
Zaproszenie

8 lutego 2013 r. o godz. 19.00 w Dworze Czeczów w Krakowie (ul. ks. Jerzego Popiełuszki 36) odbył się wernisaż wystawy Grzegorza Steca „POSTkarnawał”, połączony z koncertem kompozycji Jakuba Zieliny do obrazów artysty oraz pokazem multimedialnym. Wystawa była czynna do końca lutego.
Zaproszenie
Fotoreportaż

17 grudnia 2012 r. podczas imprezy poetyckiej Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Jamie Michalika pt. "Koniec świata odwołany" Jakub Zielina wykonał własną kompozycję do wiersza Grzegorza Steca Apokalipsa.
Zobacz

20 września 2012 r. w Klubie pod Gruszką w Krakowie (ul. Szczepańska 1) o godz. 18.00 odbyła się promocja tomu poetyckiego Leszka ElektorowiczaWiersze dla Marii (wyd. Arcana, Kraków 2012), w którym zamieszczone zostały reprodukcje obrazów Grzegorza Steca. Spotkanie prowadzili: prof. Wojciech Ligęza i prof. Maciej Urbanowski. Promocji towarzyszyła prezentacja malarstwa artysty.

W czerwcu 2012 roku ukazał się tom poetycki Leszka Elektorowicza Wiersze dla Marii, w wyd. Arcana. W tomiku zamieszczone zostały reprodukcje obrazów Grzegorza Steca.

Wystawa Ciemne epifanie w Pałacu Sztuki w Krakowie została przedłużona do 13 maja br.

22 kwietnia 2012 r. (niedziela) o godz. 16.00 w Foto Cafe 102 (Łódź, ul. Piotrkowska 102) odbył się wieczór autorski Grzegorza Steca. Spotkanie poprowadzili:Andrzej Strąk - Dyrektor Śródmiejskiego Forum Kultury, oraz prof. Gabriela Matuszek - Prezes krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

W dniach 31 marca - 10 maja 2012 r. miała miejsce wystawa czarnych obrazów Grzegorza Steca, pt. Jest czerń tak przezroczysta... w Galerii Ars Nova w Łodzi (ul. Zgierska 4).
Zaproszenie 

Ukazała się recenzja z wystawy Pisane światłem, pisane mrokiem, pióra Beaty Anny Symołon pt. Niezbędny jest tylko czas…
Czytaj...

W czwartym numerze kwartalnika „Artysta i Sztuka” (styczeń – marzec 2012) zamieszczono relację z wystawy Pisane światłem, pisane mrokiem, która miała miejsce w Centrum Kultury Żydowskiej (6 październik 2011 – 6 styczeń 2012).

Wystawa malarstwa Grzegorza Steca Pisane światłem, pisane mrokiem w Centrum Kultury Żydowskiej ze względu na duże zainteresowanie publiczności przedłużona została do 6 stycznia 2012 r.

1 grudnia 2011 r. na You Tube został zamieszczony klip muzyczny Jakuba Zieliny Żmija To gra śmierć (śpiewa Dagna Ziółkowska, na tle montażu obrazów Grzegorza Steca).
Zobacz

W listopadowo-październikowym numerze pisma „Kraków” (2011 nr 11-12) w relacjach z wystaw krakowskich ukazała się recenzja wystawy Grzegorza Steca Pisane światłem, pisane mrokiem, która miała miejsce w Centrum Kultury Żydowskiej (6 X 2011 – 6 I 2012) pióra Marka Sołtysika.
Czytaj.

W trzecim numerze (październik – grudzień 2011) pisma „Tango” ukazała się obszerna prezentacja malarstwa Grzegorza Steca, wraz z tekstem o artyście pióra Gabrieli Matuszek.

19 grudnia 2011 r. w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie (ul. Mikołajska 2) miał miejsce multimedialny pokaz malarstwa Grzegorza Steca w animacji Mateusza Jarosza, towarzyszący promocji płyty „Psalmy” (muzyka: Mateusz Jarosz, recytacja: Jakub Kosiniak).

16 listopada 2011 r. miał miejsce wieczór autorski artysty w Centrum Kultury Żydowskiej, Kraków, ul. Meiselsa 17. Spotkanie poprowadził prof. Wojciech Ligęza, piosenki Jagi Olesińskiej do słów Grzegorza Steca, w aranżacji Dominika Wani zaśpiewała Agnieszka Kuk.
Zob. relację filmową

6 października 2011 r. odbył się w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie (ul. Meiselsa 17) wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Steca, zatytułowanej Pisane światłem pisane mrokiem. Wystawę otworzył Tadeusz Nyczek oraz Krzysztof W. Kasprzyk (były Konsul Generalny RP w Nowym Jorku); oprawa muzyczna – Joachim Kołpanowicz (gitara). 
Zaproszenie
Fotoreportaż

23 września 2011 r. miał miejsce wernisaż jubileuszowej wystawy Galerii Jatki w Nowym Targu pt. „Strzał w 20-stkę. Prezentacje Nowotarskie”. Wystawa prezentowała twórczość ok. 100 artystów związanych z galerią. Grzegorz Stec pokazał obraz Wysokie krzesło (1991). Pierwszą indywidualną wystawą, jaką Galeria Jatki zapoczątkowała swoją działalność, była wystawa obrazów Grzegorza Steca w 1992 roku.

10 września 2011 r. w ramach krakowskiej Nocy Poezji podczas imprezy pt. Pierwsze wykonanie. Poeci Krakowa Czesławowi Miłoszowi, miała miejsce w Jamie Michalika prezentacja dwu obrazów Grzegorza Steca Szczyt bohaterów (2011) oraz Święto wiosny. Listy do Czesława Miłosza (2011).
Zob. relację filmową z imprezy

W styczniu 2011 r. ukazała się książka POLISH PEOPLE IN AMERICA. 400 Portraits, pod red. Thomasa Masłowski, New Yersey 2011. Książka zawiera 400 portretów malarzy, rzeźbiarzy, fotografików, muzyków i innych artystów, którzy zaznaczyli swoją obecność w USA, w tym portret Grzegorza Steca.
Zobacz

W dniach od 2 grudnia 2011 r. do 17 stycznia 2012 r. miała miejsce zbiorowa wystawa (Winterausstellung) w Inter Art Galerie Reich w Kolonii. Grzegorz Stec zaprezentował obraz Pani (2010).

W dniach od 15 października do 17 listopada 2010 r. miała miejsce w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku (współorganizowana przez gdańską Galerię Klucznik) wystawa pt. Oto - patrz Fryderyku, prezentująca obrazy Krzysztofa Izdebskiego-Cruza, Marcina Kołpanowicza i Grzegorza Steca.

Register to read more...

9 października 2010 w ramach Krynickiej Jesieni Literackiej podczas Gali Poetyckiej w Starym Domu Zdrojowym w Krynicy, zatytułowanej „Słowa i Obrazy”, miała miejsce prezentacja obrazów Grzegorza Steca Piasek II (2007), Wóz krzyku (2010), Marionetki II (1998).
Zob. fotoreportaż

Grzegorz Stec użyczył obrazu Marionetki II (1998) na okładkę książki Stefana Gajdy, Mgła, Kraków, Księgarnia Akademicka 2010.

4 sierpnia 2010 r. w Domu Zdrojowym w Jastarni podczas V jubileuszowego Spotkania z Helską Balangą i promocji książki Krzysztofa Pasierbiewicza Magia namiętności miała miejsce prezentacja obrazu Grzegorza Steca Pani (2010).

W dniach od 11 czerwca do 4 lipca 2010 r. w Centrum Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu miała miejsce wystawa malarstwa Grzegorza Steca i Marcina Kołpanowicza.
Zob. fotoreportaż.

Grzegorz Stec użyczył obrazu Obudzony teatr (1995) na okładkę książki Leszka Czuchajowskiego Wszyscy wspaniali!, Kraków, Księgarnia Akademicka 2010.

W kwietniowym numerze (2010 nr 4) pisma „Kraków” ukazał się tekst Gabrieli Matuszek o malarstwie Grzegorza Steca pt. Akwedukty intrygujących metafor.
Czytaj

27 stycznia 2010 r. w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie (ul. Meiselsa 17) miał miejsce multimedialny pokaz malarstwa Grzegorza Steca w animacji Mateusza Jarosza, towarzyszący promocji płyty „Psalmy” (muzyka: Mateusz Jarosz, recytacja: Janusz Kosiniak).

W dniach od 16 do 30 październik 2009 r. miała miejsce wystawa malarstwa Grzegorza Steca w Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku.
ZaproszenieZob. relację filmową z wernisażu.

W dniach od 29 kwietnia do 7 maja 2008 r. w Galerii Kuriera Plus w Nowym Jorku miała miejsce wystawa malarstwa Grzegorza Steca.
Zob. relację filmową z wernisażu

W dniach od 25 do 27 kwietnia 2008 r. w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej· w Nowym Jorku miała miejsce wystawa malarstwa Grzegorza Steca.
Zaproszenie
Zob. relację filmową z wernisażu

We have 16 guests and no members online